Volby seřazení
  • Cena
  • Datum přidání

Stavební pozemek v Blažovicích u Brna

Blažovice

Nabízíme k prodeji 6 stavebních pozemků v Blažovicích, cca 15km východně od Brna, cca 20min.jízdy autem od centra po dálnici Brno - Olomouc, sjezd Rohlenka. Prodej včetně projektové dokumentace a stavebního povolení na výstavbu šesti rodinných domů. Pozemky se nacházejí v lokalitě "Na panské zahradě", kde probíhá intenzivní výstavba nových rodinných domů.

Rodinný dům 3+1 ve Šlapanicích u Brna

Svatojánské náměstí

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 ve Šlapanicích u Brna. Město Šlapanice se nachází v okrese Brno-venkov, cca 9km jihovýchodně od Brna. Jedná se o obec s rozšířenou působností (tj. má vlastní úřady). Do Brna jezdí brněnská MHD (trolejbus, noční linka).

Byt 2,5+1, 92 m², ulice Jana Uhra

Jana Uhra

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 o výměře 92 m², nacházející se ve 4. patře rohového cihlového soukromého nájemního domu z roku 1928. Dispozice Pokoje: 27,4 m² a 25,4 m², kuchyně 10,3 m² (kuchyňská linka) s vchodem na balkon 2,3 m², spíž 1,1 m², předsíň 11,6 m², pracovna 8,2 m², koupelna 4,8 m², WC 1 m².

Dvougenerační rodinný dům v Černých Polích

Tišnovská 82, Brno

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům na ulici Tišnovská v Černých Polích, tedy jedné z nejprestižnějších a nejklidnějších lokalit v Brně. Dům je dvoupatrový, v každém patře se nachází samostatná bytová jednotka, tyto jsou propojeny společným schodištěm, vedoucím dále na půdu, připravenou k budoucí vestavbě. Dispozice domu a vybavenost jednotek: 1.
    4 výsledků hledání.Na stránce zobrazit